Założyciele OZRSS Logo OZRSS Spółdzielczość Polska
 
MENU
 

Historia OZRSS...


Przedstawiciele OZRSS na Gdańskiej Konferencji Ekonomii Społecznej

W dniach 26-28 czerwca 2008 r. odbyła się Gdańska Konferencja Ekonomii Społecznej zorganizowana przez Fundację Inicjatyw Społeczno-Ekonomicznych na zlecenie Fundacji "Fundusz Współpracy". Konferencja została zorganizowana w ramach projektu "Upowszechnianie ekonomii społecznej w Polsce na podstawie doświadczeń PIW EQUAL". To międzynarodowe wydarzenie, było okazją do spotkania osób związanych z ekonomią społeczna w Polsce i na świecie oraz do dyskusji na temat możliwości rozwoju tego sektora w Polsce.

Konferencja umożliwiła spotkania szerokiego i różnorodnego grona praktyków, teoretyków, przedstawicieli sektora ekonomii społecznej z kraju i z zagranicy, władz samorządowych i administracji. Nie zabrakło także przedstawicieli Ogólnopolskiego Związku Rewizyjnego Spółdzielni Socjalnych - Spółdzielni Socjalnych z Sosnowca, Kielc i Wrocławia - którzy skutecznie promowali polską spółdzielczość socjalną oraz nasz Związek.

Spotkanie było autentycznym forum wymiany opinii i poglądów na temat kondycji ekonomii społecznej w Polsce, a także miejscem dzielenia się doświadczeniami, poszukiwania inspiracji i rozwiązań dla rozwoju ekonomii społecznej.Kliknij aby powiększyć...